Alternatyvusis ugdymas

- tai nėra ALTERNATYVA mokymuisi, tai – alternatyva ĮPRASTAM ugdymui. Šio ugdymo paskirtis - prisitaikyti prie individualių mokinio savybių, gebėjimų ir polinkių.
Skaityti daugiau...

Ką rašo Panevėžio spauda apie produktyvųjį mokymąsi savo rajone

Lap 16 2012

Rasa UrbonavičienėVakar džiaugėmės Kėdainių žiniasklaidos susidomėjimu produktyviuoju mokymusi Kėdainių jaunimo mokyklos devintoje klasėje, o šiandien gavome žinutę ir iš Panevėžio. Šio rajono laikraštis „Sekundė“ taip pat mielai pažindina savo skaitytojus su Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro vidurinėje mokykloje išbandomu produktyviuoju mokymusi. Perspausdiname 2012-11-13 pasirodžiusį straipsnį Kitoks mokymasis grąžina į mokyklą. 

O štai čia dar 2012-09-10 tame pačiame laikraštyje pasirodęs straipsnis Pavyzdžiu motyvuos mokytis

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2