Kaune ir Panevėžyje vyks praktinis dalykų integracijos seminaras jaunimo mokyklų pedagogams

sveikiatvykeVykdant projekte „Alternatyvusis ugdymas“ numatytas veiklas, š.m. gegužės mėnesį bus organizuojami praktiniai seminarai apie dalykų integraciją. Jaunimo mokyklų pedagogams skirti seminarai vyks Kaune ir Panevėžyje. Iš kiekvienos jaunimo mokyklos į šiuos 16 akademinių valandų truksiančius seminarus kviečiama atvykti po 3 mokytojus. Pageidaujantiems bus suteikiama ir nakvynė. Nesusirinkus planuojamam dalyvių skaičiui iš jaunimo mokyklų, į seminarą bus kviečiami pedagogai iš kitų ugdymo įstaigų.

Seminare Kaune, kuris vyks gegužės 19-20 d., dalyvaus Alytaus, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Marijampolės, Prienų Šilutės, Vilkaviškio r. ir Vilniaus jaunimo mokyklų pedagogai. 

Seminare Panevėžyje, kuris vyks gegužės 21-22 d., dalyvaus Biržų, Joniškio, Kelmės r., Kėdainių, Panevėžio, Plungės, Radviliškio, Rokiškio, Šiaulių, Telšių, Utenos, Ukmergės jaunimo mokyklų mokytojai. 

Registruotis į seminarus galima iki balandžio 30 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Projekto „Alternatyvusis ugdymas“ informacija