Edukacinių knygų pristatymai

 

Edukacinių knygų pristatymai

 Š.m. vasario ir kovo mėnesiais Alytuje, Jurbarke, Kaišiadoryse, Pakruojyje, Panevėžyje ir Ukmergėje vyko  dviejų edukacinių knygų: Vladimir Levi „Nestandartinis vaikas arba kaip auklėti tėvus“ ir John Gray „Vaikai kilę iš dangaus“ pristatymai švietimo bendruomenėms. Dalijamės vaizdo įrašais iš šių knygų pristatymų.

 

 

Skaityti daugiau...

Edukacinių knygų pristatymas

edukacines knygos sausisŠ.m. sausio mėnesį Kaune, Panevėžyje ir Raseiniuose vyko dviejų edukacinių knygų: Hussein Lucas „Ugdymo revoliucijos vaikai iš liberaliausios Anglijos mokyklos“  ir Ilja Vinokur, Anatolij Uljanov, Tatjana Sandler, Marat Kasimov, Pavel Sysojev „Laiminga vaikystė: ugdyk kitaip“ pristatymai švietimo bendruomenėms. Dalijamės vaizdo įrašais iš šių knygų pristatymų. 

Skaityti daugiau...

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2