Kėdainių žiniasklaidoje - vėl apie produktyvųjį mokymąsi

Kedainiu renginys TVKėdainių krašto žiniasklaida gausiai nušvietė sausio 9 d. įvykusį projekto „Alternatyvusis ugdymas“ organizuotą renginį, kuriame vietos verslo įmonių, įvairių organizacijų atstovai dalijosi savo įspūdžiais apie Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje įgyvendinamą produktyviojo mokymosi modelį. 

 

Skaityti daugiau...

Pirmųjų produktyviojo mokymosi metų rezultatai - šalies interneto žiniasklaidoje

SMM PM pristatymasPraėjusią savaitę Švietimo ir mokslo ministerijoje vykusio produktyviojo mokymosi pirmųjų metų rezultatų pristatymas sulaukė dėmesio ne tik iš švietimo bendruomenės, bet ir iš žiniasklaidos atstovų. Dalijamės žinutėmis, paskelbtomis populiariuose interneto naujienų svetainėse: www.bernardinai.lt, www.15min.lt, www.balsas.lt ir kitose.

Bernardinai.lt: Produktyvusis mokymas – galimybė sudominti mokykla motyvacijos stokojančius paauglius
15min.lt: Produktyvusis mokymas – galimybė sudominti mokykla motyvacijos stokojančius paauglius
Balsas.lt: Produktyvusis mokymas – galimybė sudominti mokykla motyvacijos stokojančius paauglius
Lietuve.lt: Produktyvusis mokymas – galimybė sudominti mokykla motyvacijos stokojančius paauglius

Joniškio rajono žiniasklaidoje - straipsniai apie Kriukų mokyklos mokytojų stažuotę Prancūzijoje

201306 AmiensPaskutinę birželio savaitę projekto „Alternatyvusis ugdymas“ Tinklinio bendradarbiavimo ir Komunikacinį modelį įgyvendinančios komandos, tame tarpe ir Kriukų pagrindinės mokyklos komanda (projekto veiklų mokykloje ir atvejo koordinatorė mokytoja Ligita Eitkevičienė, atvejų koordinatoriai mokytoja Jolanta Bytautienė, specialioji pedagogė Elena Čoj, direktoriaus pavaduotoja Jovita Bertulienė ir Joniškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistė Stasė Guntienė), projekto vadovai ir Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai vyko į stažuotę Prancūzijoje, Pikardijos regione esančiame Somos departamento administraciniame centre, Amjene (Amiens), rašoma Joniškio rajono savivaldybės naujienose www.joniskis.lt 

Visas reportažas: Kriukų pagrindinės mokyklos komanda stažavosi Prancūzijoje

Straipsnis www.joniškenas.lt: Kriukų mokytojai stažavosi Prancūzijoje

Nuo idėjos iki labdaros koncerto

01 aukudezuteTrakų rajono laikraštyje „Trakų žemė“ pasirodė straipsnis apie šaunią Rūdiškių gimnazijos penktokų idėją organizuoti labdaros koncertą, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos knygoms mokyklos bibliotekai įsigyti. Idėja mokiniams kilo įgyvendinant komunikacinį alternatyviojo ugdymo modelį. Kaip tai nutiko, ar pavyko renginys, kas jame dalyvavo, kiek surinkta lėšų ir kaip jas ketiname išleisti prašome skaityti šiame „Trakų žems“ straipsnyje, kurį parašė gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ir projekto „Alternatyvusis ugdymas“ mokytoja-patarėja Zita Bartkevičienė, ir kurį perspausdiname ir mes.

Skaityti daugiau...

Laidoje „Padėkime augti“ – reportažai apie tinklinio bendradarbiavimo ir komunikacinį modelius

KM Padekime augtiVasario 9 d. laidoje „Padėkime augti“ parodytas reportažas apie komunikacinį modelį ir apie tai, kaip jį įgyvendina Panevėžio specialioji mokykla. Reportažo įrašas

Vasario 2 d. šioje laidoje matėme reportažą apie tinklinio bendradarbiavimo modelį, išbandomą Joniškio rajono savivaldybės Kriukų pagrindinėje mokykloje. Šio reportažio įrašą galite pažiūrėti čia.

 

Produktyvusis mokymasis

Mokymasis mokykloje ir praktikos vietose. Motyvacijos stokojantys jaunuoliai teorines žinias ir praktinius įgūdžius įgyja ne tik klasėje, bet ir individualiai parinktose įmonėse.
Skaityti daugiau...

Tinklinis bendradarbiavimas

„Vieno langelio" principas mokykloje. Atvejo koordinatorius, konsultuodamasis su įvairių sričių specialistais ir socialiniais partneriais, sprendžia mokinio problemą ir suteikia jam reikiamą pagalbą.
Skaityti daugiau...

Komunikacinis modelis

Su mokiniais ne tik kalbama, bet jie išgirstami ir suprantami. Mokykloje pagerinama komunikacija tarp visų jos bendruomenės grandžių: vaikų, tėvų, pedagogų, pagalbos specialistų.
Skaityti daugiau...

sc logo2